Tetra Bite - červený

380 Kč
skladem (5 ks)

Tetra Bite červený lze využít jako orálně-motorickou pomůcku i jako  sensorickou stimulaci pro prsty, fidget hračku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tetra Bite je orálně-motorickou pomůckou,  kousátkem pro děti. Má 4 ramena, dvě z nich plochá, dvě kulatá. Na každém rameni najdete jiné výstupky. Ramena jsou dostatečně dlouhá, aby si je mohlo dítě vložit až na stoličky. Kousání na stoličkách je nejlepší prevencí pro zdravý vývoj řeči a zpracování potravy. Kousání na stoličkách stimuluje temporomandibulární kloub a uklidňuje a zvyšuje schopnost soustřdění . Různorodé výstupky na ramenou Tetra -Bitu navíc umožní zažít jiný pocit z doteku, sytí tedy sensorické potřeby dítěte či dospívajícího.

Tuto pomůcku mohou velmi ocenit také starší děti, které mají neklidné ruce a neustálou potřebu na něco sahat. Tetra-Bite lze otáčet, použít ho jako Spinner, lze točit současně oběma jeho okrouhlými rameny a trénovat si tak jemnou motoriku, nebo prostě jen zaměstnat ruce. Lze také prsty přejíždět po různorodém povrchu ramen. Lze využít jako fidget hračku.

Tetra-Bite modrý a červený je nejměkčí, má standardní stupeň tvrdosti. Je vhodný pro děti s mírnou potřebou kousat, které při tom žádné předměty neprokousnou.

Tetra -Bite zelený je tvrdší, pro děti se silnější potřebou kousat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kousátka do ruky
Hmotnost: 0.04 kg