Masážní kartáček Probe

279 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento masážní kartáček má stejnou texturu jako masážní kartáček Mini, jen je větší. Je vhodný pro děti od 6. měsíců věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento masážní kartáček má podobný tvar a povrch jako masážní kartáček Probe, jen je menší. Tato pomůcka je určena pro děti, které v rámci terapie  potřebují zvýšení povědomí úst, přijetí doteku v ústech  a posílení síly, stability a plynulého pohybu čelistí.

Využívat jej lze v rámci čelistního rehabilitačního programu pro posílení síly čelisti u dětí od 6.  měsíců věku. Vkládá se na místo, kde dítěti později vyrostou první stoličky a cílem je, aby dítě do tohoto kartáčku kousalo. Lze ho také s úspěchem využít u starších dětí, které mají výrazně oslabenou čelist, která při zavírání vybočuje či sklouzává. Poté vkládáme současně dva kartáčky Mini současně na místo stoliček s cílem stimulovat  opakované skousnutí v línii (bez vybočení). Také jej lze využít pro orofaciální stimulaci a jako aktivitující vstup pro rty, tváře a jazyk a dále pro terapeutické ovlivnění  hypersenzitivity a hyposenzitivity úst.

ATEST CE

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Orálně - motorické pomůcky
Hmotnost: 0.02 kg