Fialový grabber

359 Kč
Skladem (>5 ks)

Fialový grabber vyráběný firmou ARK Therapeutic je inovativní orálně - motorická pomůcka pro zlepšení síly, stability a plynulého pohybu čelistí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fialový grabber  je inovativní orálně - motorická pomůcka pro zlepšení síly, stability a plynulého pohybu čelistí.  V rámci čelistního rehabilitačního programu se tato pomůcka používá po zvládnutí kriterií úspěchu s červenou a žlutou žvýkací trubičkou. Je měkčí než grabber zelený. Poskytuje vynikající příležitost pro rozvoj kousacích a žvýkacích dovedností při příjmu potravy. Je vhodná pro děti, které dokáží žvýkat měkké textury pokrmů (vařená zelenina či ovoce), ale nemají dostatečnou sílu pro žvýkání měkkého syrového ovoce či zeleniny.

Elastický materiál pomáhá klientům s hypersenzitivitou úst normalizovat senzitivitu v ústech, taktéž  pomáhá odbourávat taktilní obranné reakce v ústech i   averze  k různým texturám potravy. Je bezpečnou alternativou a pomocníkem při snaze o odstranování habituálního skřípání zuby  a / nebo nadměrného vkládání  předmětů do úst a žvýkání věcí,  jež nejsou určeny k jídlu u dětí s intraorální hyposenzitivitou. 

Žádná žvýkací pomůcka není nezničitelná. Jak dlouho vydrží záleží na délce a intenzitě žvýkání, což zvláště platí pro děti a klienty s agresivními orálními potřebami.

 
ATEST CE

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelistní rehabilitační program
Hmotnost: 0.04 kg