Logopedický vibrátor TalkTools® Sensi

1 179 Kč 1 179 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Logopedický vibrátor Sensi umožňuje využít 4 typy vibrace. Lze volit vibraci nepřerušovanou, konstantní v menší a větší intenzitě a vibraci pulzační v menší a větší intenzitě. Je kompatibilní jak s nástavci Sensi, tak i s nástavci na logopedický vibrátor Z vibe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logopedický vibrátor Sensi funguje obdobně jako logopedický  vibrátor Z vibe, ale jeho nespornou a neskutečnou výhodou je možnost  4 stupňového nastavení intenzity vibrace. Nejmenší stupeň kontinuální a nepřerušované vibrace je tak mírný, že jej lze využít i s malými dětmi se specifickými potřebami již v druhém půlroce života (je vhodný především pro děti se specifickými potřebami a  obtížemi při příjmu potravy). Druhý stupeň nepřerušované vibrace odpovídá svou intenzitou přibližně síle vibrací vibrátoru Z Vibe. Dále lze využít pulzujících vibrací v menší a větší intenzitě. Pulzace je vhodná především pro děti s hypotonií.

Tento profesionální vibrátor je určený pro posílení a zlepšení rozsahu pohybu čelisti, rtů a jazyka. Umožňuje používání dvou nástavců současně. Je kompatibilní se všemi nástavci pro Z Vibe pomocí redukce, která je součástí balení.  K dispozici je také široké spektrum nových nástavců Sensi určených především pro děti s poruchou polykání. Neuvěřitelnou terapeutickou výhodou nástavců Sensi je velká měkkost materiálu. Proto jsou přijímány kladně velkou skupinou dětí. Není nutno dokupovat speciální baterie. Lze využít  malé baterie typu AAA.

Nástavce je nutno dokoupit zvlášť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Logopedické vibrátory
Hmotnost: 0.09 kg