Přívěšek Brick Stick - modrý

395 Kč
Skladem (1 ks)

Přívěšek Brick Stick  modrý je stylový a diskrétní přívěšek na krk, který  je inovativním řešením pro děti i dospívající, kteří potřebují kousat a žvýkat. Je  vhodný pro děti se silnou potřebou žvýkat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento náhrdelník připomíná kostičku lega. Poskytuje bezpečné, diskrétní, a uklidňující  řešení pro ty, kteří potřebují žvýkat.  Varianta přívěšku s výstupky je vhodná pro děti, které velmi intenzivně vyhledávají různé smyslové vjemy. Pro sensory seekers děti. Podobně, jako je pro některé děti se senzorickými deficity uklidňující, když mohou mačkat stláčecí válečky, míčky a jiné hračky, podobným způsobem uklidňuje kousání na stoličkách.

Pokud těmto dětem  nedopřejeme vhodnou alternativu díky  žvýkacím náhrdelníkům, které mohou mít stále při sobě, budou svoji potřebu uspokojovat méně společensky přijatelným způsobem. Mohou si kousat prsty, klouby prstů, košile, trička, tužky, mohou kousat do povlečení. Žvýkání na stoličkách přináší hluboký proprioceptivní vstup pro temporomandibulární kloub, který je pro dítě velmi uklidňující, pomáhá mu při seberegulaci v období stresu, zvyšuje pozornost při školní a domácí přípravě.

Přívěšek na krk Brick Stick existuje ve třech stupních pružnosti:

  • nejměkčí nástavce  mají červenou či purpurovou barvu a jsou vhodné pro děti, kterým stačí žvýkat jemně
  • střední stupeň tvrdosti mají nástavce  zelené  nebo modrozelené barvy  - jsou vhodné pro děti se střední potřebou žvýkat
  • netvrdší jsou nástavce modré  nebo fialové barvy- které doporučujeme  pro ty, kteří mají při žvýkání rádi odpor tvrdých předmětů.
    Každý přívěšek  se šňůrkou se prodává samostatně.

Žádná žvýkací pomůcka není nezničitelná. Jak dlouho vydrží záleží na délce a intenzitě žvýkání, což zvláště platí pro děti a klienty s agresivními orálními potřebami.

Tyto nástavce jsou vyráběny v USA.

Neobsahují žádné olovo, ftaláty, PVC, BPA, nebo latex.

Atest  FDA 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěšky a nástavce na tužky
Hmotnost: 0.03 kg