Nástavec Sensi lžíce modrozelená

199 Kč
Skladem (>5 ks)

Lžíce modrozelená je nástavec je nástavec na logopedický vibrátor Sensi  vhodný pro terapeutické krmení dětí s hypotonií či oslabením orofaciálních struktur. Kompatibilní s logopedickým nástavcem Sensi. Nelze použít na logopedický vibrátor Z vibe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lžíce modrozelená  je nástavec  je nástavec na logopedický vibrátor Sensi  vhodný pro terapeutické krmení dětí s hyposensitivitou orofaciálních struktur. Lze využít pro laterální krmení a posléze i pro frontální krmení kašovitou stravou. Laterální způsob krmení aktivizuje a  stimuluje  aktivitu rtů a  podporuje  jejich pohyblivost, sílu a posléze i zaokrouhlení a vyšpulení. Je vhodný pro děti s nižším tonem, které  při příjmu potravy ze lžičky plazí jazyk z úst. Opakovanou aktivizací rtů při krmení můžeme  dosáhnout postupně stažení jazyka do úst.

Tento nástavec existuje ve čtyřech variantách. Nástavce v barvě modrozelené jsou vyrobeny z měkčího materiálu než nástavec žluté barvy. V obou barevných variantách existují s výstupky či s hladkým povrchem. Výstupky na spodní straně lžíce při krmení dodávají další sensirický vstup, aktivizují rty. 

Neobsahuje BPA,PVC, latex, ftaláty či olovo.

Lze mýt v myčce.

Atest CE

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástavce na SENSI
Hmotnost: 0.02 kg