Logopedický vibrátor Z Vibe

1 129 Kč
Skladem (>5 ks)

Logopedický vibrátor Z-VIBE lze použít uvnitř i vně úst pro zvýšení povědomí  úst a pro stimulaci rozsahu pohybů a posílení svalů tváří, rtů  a jazyka či pro zajištění bezpečnosti při příjmu potravy a zlepšení srozumitelnosti řeči. Vibrátor má jeden typ příjemné, nepřerušované vibrace. Je prodáván s nástavcem Probe (viz foto). Ostatní nástavce je nutno dokoupit zvlášť. Je kompatibilní s nástavci na Z vibe. Není kompatibilní s nástavci na logopedický vibrátor Sensi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logopedický vibrátor Z-VIBE lze použít uvnitř i vně úst pro zvýšení povědomí  úst a pro stimulaci  a posílení svalů tváří, rtů  a jazyka či pro zlepšení srozumitelnosti řeči. Z-VIBE lze použít s vibrací či bez ní, záleží na potřebách konkrétního klienta.  Rukojeť vibrátoru je  z plastu s texturovným povrchem. Vibrátor Z-Vibe lze použít s třiceti různými nástavci, které přinášejí nový rozměr  senzorické stimulace při cvičení svalů  orofaciální  oblasti. Většina z těchto nástavců existuje v tvrdé i měkké verzi pro uspokojení rozličných senzorických preferencí klientů .Je důležité poznamenat, že někteří klienti s hypersenzitivitou či taktilní obranou, odmítající  použití různých pomůcek v ústech, mohou lépe přijímat nástavce na vibrátor s vibrací.

Terapeutické cíle:

zvýšení  tolerance různých textur potravy, posílení orálního svalstva, zlepšení plynulého a přiměřeného pohybu čelistí, posílení čelisti pro podporu dovedností předcházejících příjmu potravy, retrakce jazyka, lateralizace a elevace jazyka a zvýšení rozsahu pohybu jazykem pro lepší srozumitelnost řeči

Balení obsahuje vibrátor Z vibe, nástavec Probe, baterii.

Tento výrobek je kompatibilní  s  nástavci na vibrátor Z vibe vyráběnými firmou  ARK.
Materiály, které byly použity k výrobě nástavců, mají atest FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA) neobsahují olovo, ftaláty, PVC, bisfenol nebo latex, jsou bezpečné a lze je tedy vkládat do úst.
Vyrobeno v USA.
Výrobek je napájen speciální  patentní baterií  pro Z - vibe, které lze dokoupit zvlášť.  


ATEST: FDA, CE

Doplňkové parametry

Kategorie: Logopedické vibrátory
Hmotnost: 0.04 kg