Ventil na slámku

75 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento ventil se vkládá ze spodní strany do slámky. Osobám s velmi slabými rty a jazykem pomáhá tekutinu nasát. Je vhodný i pro klienty s poruchami polykání, protože reguluje velikost  bolusu tekutiny vstupující do úst. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento ventil se vkládá ze spodní strany do slámky. Usnadňuje příjem tekutin u klientů  se slabou schopností nasát tekutinu či udržet kontinuální sání.  Vestavěný ventil ovládá směr, kterým může tekutina téci. Jednou nasátá tekutina zůstává ve slámce v takové výšce, do jaké byla nasáta. Opakovaným nasátím se  i klienti s  velmi slabou schopností sát   mohou dočkat úspěchu a tedy pomocí opakovaného sání  nasát tekutinu ze slámky až do úst.

Ventil je také vodný pro klienty s poruchou polykání, pokud sají hltavě, ale následně neumí  organizovat bolus tekutiny v ústech. Ventil snižuje rychlost průtoku tekutiny.  Snižuje míru kašle a dušení při polykání tekutin ze slámky u jedinců s dysorganizovaným sáním.

Tyto ventily poskytují  bezpečnou variantu při sání ze slámky pro uživatele s poruchami polykání. Šetří čas a práci  pečovatele / terapeuta a zároveň zvyšují  nezávislost, důstojnost a hydrataci pro jednotlivce. Nevhodné  pro sycené nápoje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve a hrníčky
Hmotnost: 0.01 kg