Nástavec Sensi Soft modrozelený

140 Kč
Skladem (>5 ks)

Nástavce do logopedického vibrátoru SENSI pro posílení funkce čelisti jsou multifunkční. Nástavec Sensi Soft modrozelený je mírně tvrdší než nástavec WEE, ale stále je velmi měkký. Je měkčí než nástavce Sensi standard v červené barvě. Kompatibilní s logopedickým nástavcem Sensi. Nelze použít na logopedický vibrátor Z vibe. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástavce do logopedického vibrátoru SENSI pro posílení funkce čelisti jsou multifunkční. Podporují rozvoj symetrické síly čelisti, její stabilitu a plynulost pohybů a pohyb jazykem do stran, což je velmi důležité pro rozvoj žvýkání pevné stravy i pro rozvoj řeči v rámci rané intervence.

Slouží současně pro posílení síly čelisti  statické i dynamické. Lze do nich opakovaně  kousat a zvyšovat tím dynamickou sílu čelisti a  plynulost pohybu čelistí. Lze je však  využít také  k izometrickým cvičením, kdy po jejich skousnutí využíváme tah, posilujeme tedy statickou sílu čelisti. U malých dětí tato cvičení  nahrazují kousací bloky. V rámci čelistního rehabilitačního programu je k dispozici celkem deset nástavců.

Nástavec Sensi Wee - super měkký, vhodný pro děti od 6 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft modrozelený je mírně tvrdší než nástavec WEE, ale stále je velmi měkký. Jeho šíře je 7mm. Pomáhá  u dětí, které chceme připravit na přijetí měkké stravy pokrájené na malé kousky. Vhodný pro děti od 10 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft fialový - nízký (šíře 4mm ), střední (7mm),  vysoký (1cm) - vhodné pro batolata.

Nástavec Sensi Standard červený - nízký (šíře 4mm),střední (7mm),vysoký (1cm) vhodné pro děti od dvou let, předškolní a školní děti.

Nástavec Sensi zelený kulatý-má šíři 7mm, je zcela hladký a měkký, je tedy vhodný pro první zkušenost u dětí  s výraznou přecitlivělostí úst.

Nástavec Sensi  modrozelený kulatý- má šířku 1cm, je zcela hladký a tedy vhodný pro děti s výraznou přecitlivělostí úst.

Neobsahuje BPA,PVC, ftaláty či olovo.

Lze mýt v myčce.

Atest CE

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástavce na SENSI
Hmotnost: 0.02 kg