Šeptofon - element

395 Kč
Skladem (>5 ks)

Šeptofon poskytuje dítěti zesílenou akustickou zpětnou vazbu při jeho vlastní řečové produkci. Zesiluje hlas dítěte bez toho, aby jej silněji slyšely ostatní osoby, které jsou s ním v místnosti.   To pomáhá dítěti poznat, jaké chyby při artikulaci dělá a usnadňuje mu i pří nácviku čtení a psaní  proces fonémovo- grafémového  převodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající pomůcka pro děti, které mají oslabené fonematické povědomí, i pro děti, které neslyší vlastní chyby při řeči. Je také vhodný pro děti, které mají problém číst v ruchu třídy. Šeptofon zesiluje slovní produkci  dítěte, a díky tomu usnadňuje dítěti proces fonémovo- grafémového  převodu. Děti se s touto pomůckou mohou  zlepšovat v plynulosti čtení. Děti s opožděným vývojem fonematického sluchu si zase mohou při logopedických cvičeních s šeptofonem lépe uvědomovat  vlastní chyby při realizaci hlásek. Pomáhá zlepšovat výslovnost. 

Na rozdíl od pomůcky Šeptofon pro děti nemá Šeptofon-element plastové zakončení pro upevnění na hlavu. Děti tedy musí pomůcku držet v ruce, jako sluchátko. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky speciální
Hmotnost: 0.03 kg