Nástavec Sensi Soft fialový vysoký

199 Kč
Skladem (>5 ks)

Nástavce do logopedického vibrátoru SENSI pro posílení funkce čelisti jsou multifunkční. Nástavce fialové barvy jsou měkké, jsou tedy vhodné pro batolata, a to i pro ty z nich, kterým ještě nevyrostly stoličky či děti s mentálním postižením, které  netoleují při cvičeních vyšší tvrdost jiných nástavců. Kompatibilní s logopedickým nástavcem Sensi. Nelze použít na logopedický vibrátor Z vibe. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástavce do logopedického vibrátoru SENSI pro posílení funkce čelisti jsou multifunkční. Podporují rozvoj symetrické síly čelisti, její stabilitu a plynulost pohybů a pohyb jazykem do stran, což je velmi důležité pro rozvoj žvýkání pevné stravy i pro rozvoj řeči v rámci rané intervence.

Slouží současně pro posílení síly čelisti  statické i dynamické. Lze do nich opakovaně  kousat a zvyšovat tím dynamickou sílu čelisti a  plynulost pohybu čelistí. Lze je však  využít také  k izometrickým cvičením, kdy po jejich skousnutí využíváme tah, posilujeme tedy statickou sílu čelisti. U malých dětí tato cvičení  nahrazují kousací bloky. V rámci čelistního rehabilitačního programu je k dispozici celkem deset nástavců.

Nástavec Sensi Wee - super měkký, vhodný pro děti od 6 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft modrozelený je mírně tvrdší než nástavec WEE, ale stále je velmi měkký. Jeho šíře je 7mm. Pomáhá  u dětí, které chceme připravit na přijetí měkké stravy pokrájené na malé kousky. Vhodný pro děti od 10 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft fialový - nízký (šíře 4mm ), střední (7mm),  vysoký (1cm) - vhodné pro batolata.

Nástavec Sensi Standard červený - nízký (šíře 4mm),střední (7mm),vysoký (1cm) vhodné pro děti od dvou let, předškolní a školní děti.

Nástavec Sensi zelený kulatý-má šíři 7mm, je zcela hladký a měkký, je tedy vhodný pro první zkušenost u dětí  s výraznou přecitlivělostí úst.

Nástavec Sensi  modrozelený kulatý- má šířku 1cm, je zcela hladký a tedy vhodný pro děti s výraznou přecitlivělostí úst.

Neobsahuje BPA,PVC, ftaláty či olovo.

Lze mýt v myčce.

Atest CE

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástavce na SENSI
Hmotnost: 0.02 kg