Nástavec Mini

199 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento nástavec má podobný tvar a povrch jako nástavec Probe, jen je menší. Tato pomůcka je určena  pro kojence, batolata a děti s malými ústy pro zvýšení povědomí úst, přijetí doteku v ústech  a posílení síly, stability a plynulého pohybu čelistí v rámci čelistního rehabilitačního programu. Také jej lze využít pro ovlivnění hypersenzitivity a hyposenzitivity úst. Tento nástavec lze nasadit na logopedický vibrátor Z Vibe i vibrátor Sensi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nástavec má podobný tvar a povrch jako nástavec Probe, jen je menší. Tato pomůcka je určena  pro kojence, batolata a děti s malými ústy pro zvýšení povědomí úst, přijetí doteku v ústech  a posílení síly, stability a plynulého pohybu čelistí v rámci čelistního rehabilitačního programu. Také jej lze využít pro ovlivnění hypersenzitivity a hyposenzitivity úst. 

Využívat jej lze v rámci čelistního rehabilitačního programu pro posílení síly čelisti u dětí od 4.  měsíců věku. Vkládá se na místo, kde dítěti později vyrostou první stoličky a cílem je, aby dítě do tohoto kartáčku kousalo. Lze ho také s úspěchem využít u starších dětí, které mají výrazně oslabenou čelist, která při zavírání vybočuje či sklouzává. Poté vkládáme současně dva nástavce Mini současně na místo růstu budoucích stoliček s cílem stimulovat  opakované skousnutí v línii (bez vybočení). 

Také jej lze využít s vibrací či bez ní pro orofaciální stimulaci a jako aktivitující vstup pro rty, tváře a jazyk a dále pro terapeutické ovlivnění  hypersenzitivity a hyposenzitivity úst.

 

ATESTY: FDA, CE