Lžíce velká s výstupky pro stimulaci dolního rtu

150 Kč
Skladem (>5 ks)

Lžíce je plochá a na jejím povrchu jsou z dolní strany umístěny výstupky. Určena pro děti se speciálními potřebami pro posílení aktivity rtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o unikátní, inovativní pomůcku pro aktivizaci dolní rtu při příjmu potravy.

Tato lžička má šíři 3 cm a délku 3,5 cm. Lžíce je plochá a na jejím povrchu jsou z dolní strany umístěny výstupky. Tyto výstupky jsou velmi stimulující, poskytují při příjmu potravy  intenzivní vstup. Díky nim si dítě lépe uvědomí své rty. Toto uvědomění napomáhá  efektivnějšímu použití dolního a sekundárně i horního rtu  při příjmu potravy.

Pomáhá dětem s hyposensitivitou a hypotonií aktivovat dolní ret při příjmu pevné stravy. Děti jsou díky této lžičce při krmení déle aktivní.

Lze ji také s úspěchem využít pro děti s vyšší citlivostí úst. Pokud se hypersensitivní děti z této lžičky naučí přijmout pevnou stravu konzistence hladké kaše, ulehčí jim to přechod na konzistenci kaše s kousky, což je často pro tyto děti značnou výzvou.

Lžíci lze využít také pro dospělé osoby s neurogenními poruchami (např. CMP), jež potřebují stimulovat dolní ret k činnosti.

Lze mýt v myčce (ale pouze v horní přihrádce myčky).

Vyrobeno v USA.

Atest FDA, neobsahuje latex, olovo, BPA a ftaláty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lžičky
Hmotnost: 0.01 kg