Nástavec Sensi Standard červený střední

Nástavec  Sensi Standard červený střední
Model: Nástavec Sensi Standard červený střední
Dostupnost: 5
Cena: 179,00Kč
Bez daně: 179,00Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Nástavce na logopedický vibrátor SENSI jsou multifunkční. Podporují rozvoj  symetrické síly čelisti, její stabilitu a plynulost pohybů a pohyb jazykem do stran, což je velmi důležité pro rozvoj žvýkání pevné stravy i pro rozvoj řeči v rámci rané intervence.

Slouží současně pro posílení síly čelisti  statické i dynamické. Lze do nich opakovaně  kousat a zvyšovat tím dynamickou sílu čelisti a  plynulost pohybu čelistí. Lze je však  využít také  k izometrickým cvičením, kdy po jejich skousnutí využíváme tah, posilujeme tedy statickou sílu čelisti. U malých dětí tato cvičení  nahrazují kousací bloky. V rámci čelistního rehabilitačního programu je k dispozici celkem devět nástavců.

Nástavce Standard červené barvy mají nejvyšší tvrdost. Jsou vyráběny také ve třech variantách výšky nástavce. Jsou vhodné pro získání síly čelisti nutné ke zpracování pevné stravy (masa, syrové zeleniny) pomocí cirkulárně rotačního pohybu.

Nástavec Sensi Wee - super měkký, vhodný pro děti od 6 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft modrozelený - velmi měkký, vhodný pro děti od 10 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft fialový - nízký (šíře 4mm ), střední (7mm),  vysoký (1cm) -jsou vhodné pro batolata.

Nástavec Sensi Standard červený - nízký (šíře 4mm),střední (7mm),vysoký (1cm) -vhodné pro děti od dvou let, předškolní a školní děti.

Nástavec Sensi zelený kulatý-má šíři 7mm, je zcela hladký a měkký, je tedy vhodný pro první zkušenost u dětí  s výraznou přecitlivělostí úst.

Nástavec Sensi  modrozelený kulatý- má šířku 1cm, je zcela hladký a tedy vhodný pro děti s výraznou přecitlivělostí úst.

Neobsahuje BPA,PVC, ftaláty či olovo.

Lze mýt v myčce.

Atest CE

 

Používá se opensource systém OpenCart
Logopedie Červenková, © 2022