Nástavec Sensi Wee

Nástavec  Sensi Wee
Model: Nástavec Wee
Dostupnost: 22
Cena: 179,00Kč
Bez daně: 179,00Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Nástavce na logopedický vibrátor SENSI pro posílení funkce čelisti  jsou multifunkční. Podporují rozvoj  symetrické síly čelisti, její stabilitu a plynulost pohybů a pohyb jazykem do stran, což je velmi důležité pro rozvoj žvýkání pevné stravy i pro rozvoj řeči v rámci rané intervence.

Slouží současně pro posílení síly čelisti  statické i dynamické. Lze do nich opakovaně  kousat a zvyšovat tím dynamickou sílu čelisti a  plynulost pohybu čelistí. Lze je však  využít také  k izometrickým cvičením, kdy po jejich skousnutí využíváme tah, posilujeme tedy statickou sílu čelisti. U malých dětí tato cvičení  nahrazují kousací bloky. V rámci čelistního rehabilitačního programu je k dispozici celkem devět nástavců.

Nástavec Wee je nejmenší a nejměkčí za všech inovačních  nástavců pro logopedický vibrátor SENSI.Šířka nástavce je cca 5 mm. Tento nástavec lze  využít už u dětí od šestého měsíce věku v rámci čelistního rehabilitačního programu, pokud chceme při rané intervenci  pomoci dítěti, které má oslabenou sílu čelisti, aby získalo sílu nutnou ke zpracování kaše s kousky a měkké stravy rozmačkané vidličkou.

Měkké nástavce jsou vhodné pro děti se specifickými potřebami (s hypotonií např. Downův syndrom či děti s centrální tonusovou poruchou či dětskou mozkovou obrnou) v rámci  rané intervence. K nezaplacení pro terapii dysfagie u dětí do tří let věku, které nedokážou žvýkat pevnou stravu. 

Nástavec Sensi Wee - super měkký, vhodný pro děti od 6 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft modrozelený,velmi měkký, vhodný pro děti od 10 ti měsíců věku.

Nástavec Sensi Soft fialový - nízký (šíře 4mm ), střední (7mm),  vysoký (1cm) jsou vhodné pro batolata.

Nástavec Sensi Standard červený - nízký (šíře 4mm),střední (7mm),vysoký (1cm) vhodné pro děti od dvou let, předškolní a školní děti.

Nástavec Sensi zelený kulatý-má šíři 7mm, je zcela hladký a měkký, je tedy vhodný pro první zkušenost u dětí  s výraznou přecitlivělostí úst.

Nástavec Sensi  modrozelený kulatý- má šířku 1cm, je zcela hladký a tedy vhodný pro děti s výraznou přecitlivělostí úst.

Neobsahuje BPA,PVC, ftaláty či olovo.

Lze mýt v myčce.

Atest CE

Používá se opensource systém OpenCart
Logopedie Červenková, © 2022